این هنر، پارینه است
شماره تماس: 47764 - 021
Close
خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2020"  از "بهمن"

ویروس کرونا و مزیت‌های خرید اینترنتی
برای اینکه به قدرت اقتصادی چین در زمینه تجارت پی ببرید، لازم نیست که یک سفر تا این سرزمین بروید. همین که چشم بچرخانید و به وسایل و لوازمتان نگاه کنید، متوجه می‌شوید که نقش چین و تولیداتش در زندگی ما چقدر پررنگ است.
جنس ایرانی بخرید تا کرونا نگیرید.
همیشه فکر می‌کنیم مرغ خانه همسایه غاز است. به همین خاطر به سراغ جنس‌های وارداتی می‌رویم. در صورتی که همه کالاهای وارداتی خوب نیستند. مخصوصاً که احتمال انتقال بیماری‌های خطرناک نیز از طریق این محصولات وجود دارد.
کاربرد انواع کیف زنانه
شرکت پارینه با کمک دانش طراحانی خوش ذوق سالها است که در زمینه‌ی تولید انواع کیف‌های چرم زنانه فعالیت دارد. اگر به دنبال هدیه‌ای مناسب برای عزیزانتان هستید این کیف‌های چرم می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما باشد .
بهترین هدیه برای روز پدر و مرد را برایتان تدارک دیده‌ایم
پدر اسطوره صبر و بردباری است. وقتی کودکی به دنیا می‌آید، از زمانی که تنها یک کودک است تا زمانی که بزرگ شود و برای خودش کسی بشود، این پدر است که مردانه پشتش می‌ایستد و خواسته‌های ریز و درشتش را برآورده می‌کند.
مناسب‌ترین کفش برای پای شما کدام است؟
در حقیقت کفش‌ ها مهمترین بخش لباس یک فرد هستند به طوری که هیچ یک از آیتم‌های دیگر لازم نیست اینطور کاملاً مناسب و اندازه باشند و یک نقش مکانیکی ضروری مانند انتقال وزن بدن ایفا کنند.
دردهای حاصل از پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد و چاره آن
کفش، کفش است، بخرید و بپوشید. پاره که شد یک جفت دیگر می‌خرید! این جمله به ظاهر کلیشه‌ای را از زبان فروشنده‌های زیادی می‌توان شنید. کسانی که کسب و کارشان با فروش کفش پیوند خورده است.
نتایج و عواقب پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد چیست؟
برای بسیاری از افراد مسئله‌ی زیبایی در خرید کفش بسیار اهمیت دارد اما شما همیشه باید سلامتی خود را در اولویت اول انتخاب قرار دهید. براساس مطالعات در حدود 28 تا 37 درصد از مردم از کفش‌های غیر استاندارد استفاده می‌کنند.
خرید آنلاین هدیه تبلیغاتی
هدیه تبلیغاتی روشی نوین جهت تاثیرگذاری تبلیغات در تمام دنیا است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هدیه تبلیغاتی در جلب توجه مشتری، حفظ بازار و تاثیرگذاری سریع اهمیت دارد.
نکات مهم هنگام خرید کفش
در هنگام خرید کفش بسیار دقت کنید، چرا که سلامت پای شما به آن بستگی دارد. کفشی که قصد دارید به طور روزمره از آن استفاده کنید باید پشتیبانی کافی برای پای شما داشته باشد تا سلامت جسمی شما به خطر نیفتد.
صافی کف پا و کفش مناسب آن
اگر به پیاده روی علاقه‌مند هستید یا کار شما شامل پیاده روی های روزانه طولانی می‌شود از قضا کف پای صاف نیز دارید، پس باید به دنبال کفشی بگردید که راحت و پشتیبان پای شما باشد.به خصوص اگر مجبور به پیاده روی روزانه هستید.
چگونه از مشکلات کفش رها شویم؟
پوشیدن برخی کفش ها می تواند ناراحت کننده و دردناک باشه، ولی می توان با چند روش ساده مشکلات آن ها را برطرف نمود. قبل از آنکه اجازه دهید تاول و زخم، پای شما را ناراحت کنند تا با چند ترفند مشکلات کفش خود را رفع کنید.
یک کفش طبی مناسب چه ویژگی های دارد؟
مردم با شنیدن کلمه‌ی «کفش طبی» به یاد افراد مسن یا کسانی که مشکلی از ناحیه پا پیدا کرده‌اند و پزشک به آن‌ها توصیه کرده است که از این نوع کفش ها بپوشند، می‌افتند. کفش‌های ارتوپدی توسط افرادی در هر رنج سنجی پوشیده می‌شوند.