هنر ایرانی، کیفیت جهانی
جستجو
Filters
شماره تماس: 47764 - 021
Close
آیا کفش‌های پاشنه بلند مضر هستند؟
آیا کفش‌های پاشنه بلند مضر هستند؟

پوشیدن کفش‌ پاشنه بلند ممکن است مطابق با مد روز باشد و باعث بلندتر شدن قد و جذابتر شدن شما شود اما به چه قیمتی؟ کفش‌ پاشنه بلند می‌تواند باعث بروز انواعی از مشکلات برای پای شما شود در حالی که پایداری بدن را از بین برده و شما را در خطر آسیب قرار می‌دهد.

دردهای پا و کمر در بین برخی از دردهای رایج در اثر پوشیدن این کفش‌ها قرار دارند. استفاده‌ی طولانی مدت حتی می‌تواند منجر به تغییرات ساختاری در پا شده و منجر به انحراف شست پا، شست چمبری و سایر عارضه‌هایی گردد که برای درمان به مداخلات پزشکی نیاز دار...

خرید اینترنتی کیف و کفش چرم برای عید و عیدی
خرید اینترنتی کیف و کفش چرم برای عید و عیدی

تا به حال تجربه خرید اینترنتی کیف و کفش چرم برای عید را داشته‌اید؟ یا هنوز هم از روش‌های قدیمی برای خرید کیف و کفشتان استفاده می‌کنید. به نظرتان کدام روش بهتر است؟
بعضی از خانم‌ها عاشق بازار گردی هستند و هدفشان از خرید کیف و کفش عید، بیشتر زیر و رو کردن بازار است؛ اما آقایان برخلاف خانم‌ها هدف‌دار خرید می‌کنند. البته این موضوع برای همه صادق نیست. چه بسا آقایانی که تا وجب به وجب بازار را نگردند، دست به خرید نمی‌زنند؛ و خانم‌هایی که همه چیز و حتی خرید کردن را راحت می‌گیرند.
فرقی نمی‌کند که راحت خرید...

ویروس کرونا و مزیت‌های خرید اینترنتی
ویروس کرونا و مزیت‌های خرید اینترنتی

برای اینکه به قدرت اقتصادی چین در زمینه تجارت پی ببرید، لازم نیست که یک سفر تا این سرزمین بروید. همین که چشم بچرخانید و به وسایل و لوازمتان نگاه کنید، متوجه می‌شوید که نقش چین و تولیداتش در زندگی ما چقدر پررنگ است. از لوازم خانگی پرکاربرد تا گوشی‌های تلفن همراه و اسباب بازی‌های متنوع، همه و همه توسط چینی‌های سخت کوش تولید شده و به بازار جهانی عرضه شده‌اند.
البته چینی‌ها تنها در صادر کردن لوازم کاربردی به جهان شهره عام و خاص نیستند! این روزها چین بیماری درجه یکی به نام ویروس کرونا را به کل جهان از...

جنس ایرانی بخرید تا کرونا نگیرید.
جنس ایرانی بخرید تا کرونا نگیرید.

همیشه فکر می‌کنیم مرغ خانه همسایه غاز است. به همین خاطر به سراغ جنس‌های وارداتی می‌رویم. در صورتی که همه کالاهای وارداتی خوب نیستند. مخصوصاً که این روزها احتمال انتقال بیماری‌های خطرناک نیز از طریق این محصولات وجود دارد.
چرا راه دوری برویم! همین کشور چین که بالاترین میزان صادرات جهان را دارد، این روزها به خاطر ویروس کرونا در صدر خبرها است. شاید بگویید این ویروس چه ربطی به محصولات چینی دارد! اگر یک درصد احتمال داشته باشد که کرونا توسط محصولات چینی به کشورهای دیگر صادر شود، دیگر این حرف‌ها را نمی‌ز...

کاربرد انواع کیف زنانه
کاربرد انواع کیف زنانه

برای اکثر زنان، کیف یک کالای ضروری ست که بدون آن هرگز از خانه بیرون نمی‌روند. بازار کیف زنانه از تنوع زیادی برخوردار است که گاهی انتخاب را برای مشتری سخت می‌کند.

 معرفی و توضیح کاربرد هر کدام از کیف‌های زنانه

1. کیف دستی: این کیف اساسی‌ترین کیف زنانه است که در انواع طرح و شکل مختلف به بازار عرضه می‌شود. کیف‌های دستی بسته به نوع ظاهر و جنس مواد استفاده شده در ساخت، قابلیت استفاده در تمام جمع‌های رسمی و غیررسمی را دارد. گنجایش محفظه‌ی این کیف متفاوت است اما معمولا در اندازه‌ی متوسط عرضه می‌شود....

بهترین هدیه برای روز پدر و مرد را برایتان تدارک دیده‌ایم
بهترین هدیه برای روز پدر و مرد را برایتان تدارک دیده‌ایم

پدر اسطوره صبر و بردباری است. وقتی کودکی به دنیا می‌آید، از زمانی که تنها یک وجب قد دارد تا زمانی که بزرگ شود، به دانشگاه برود و برای خودش کسی بشود، این پدر است که مرد و مردانه پشتش می‌ایستد و خواسته‌های ریز و درشتش را برآورده می‌کند. سال‌ها پدر کار کرد و هر آنچه شما لازم داشتید را برایتان فراهم کرد، امروز نوبت شما است که تنها ذره‌ای از این همه لطف و مهربانی را جبران کنید.
روز پدر از رگ گردن به شما نزدیک‌تر است و تا چشم به هم بزنید رسید! پس تا دیر نشده دست بجنبانید و کادوی مناسبی را برای پدرتان ت...

مناسب‌ترین کفش برای پای شما کدام است؟
مناسب‌ترین کفش برای پای شما کدام است؟

هر انسان با یک طول عمر متوسط، مسافتی به اندازه پنج دور،  دوره‌ کره‌ی زمین راه می‌رود. با این حال ما به ندرت به پا و کفشمان اهمیت می‌دهیم. در حقیقت کفش‌ ها مهمترین بخش لباس یک فرد هستند به طوری که هیچ یک از آیتم‌های دیگر لازم نیست اینطور کاملاً مناسب و اندازه باشند و یک نقش مکانیکی ضروری مانند انتقال وزن بدن ایفا کنند. جدا از ناراحتی آنی پا، کفش نامناسب و اشتباه ممکن است منجر به بروز مشکلاتی در قسمت پایین کمر، لگن و پا شود.
به علاوه افتادن و برهم خوردن تعادل که می‌تواند عواقب ناگواری در افراد به و...

دردهای حاصل از پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد و چاره آن
دردهای حاصل از پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد و چاره آن

کفش، کفش است، بخرید و بپوشید. پاره که شد یک جفت دیگر می‌خرید! این جمله به ظاهر کلیشه‌ای را از زبان فروشنده‌های زیادی می‌توان شنید. کسانی که کسب و کارشان با فروش کفش پیوند خورده و فقط به فکر این هستند که محصولات بیشتری بفروشند.
فروش کفش برای فروشنده سودآور است درست، اما برای شما چه چیزی به ارمغان می‌آورد؟ جواب از پیش مشخص است. یک پای زخم و تاول زده. البته کمردرد و پادرد هم از جمله نتایج خرید کفش نامناسب و عجله‌ای است.
در این مقاله قصد داریم درباره عوارض پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد و چاره این کار...

نتایج و عواقب پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد چیست؟
نتایج و عواقب پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد چیست؟

اگر تا به حال درد پا، میخچه یا پینه و بد شکلی پاها را تجربه کرده‌اید باید در انتخاب کفش هایی که استفاده می‌کنید تجدید نظر کنید. درست است که برای بسیاری از افراد مسئله‌ی زیبایی در خرید کفش بسیار اهمیت دارد اما شما همیشه باید سلامتی خود را در اولویت اول انتخاب قرار دهید. براساس مطالعه‌ای که در سال 2018 انجام شد در حدود 28 تا 37 درصد از مردم از کفش‌های غیر استاندارد استفاده می‌کنند.

 نتایج و عواقب پوشیدن کفش‌های غیر استاندارد چیست؟


1. بیماری نوروپاتی

نوروپاتی محیطی یک وضعیت دردناک و معمولاً برگ...

خرید آنلاین هدیه تبلیغاتی
خرید آنلاین هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی روشی نوین جهت تاثیرگذاری تبلیغات در تمام دنیاست که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هدیه تبلیغاتی در جلب توجه مشتری، حفظ بازار و تاثیرگذاری سریع اهمیت دارد.

گاهی یک هدیه تبلیغاتی بیشتر از بیلبورد و روش های نوین تاثیر دارد مثلا یک هدیه چرم که ارزش آن کم نیست می‌تواند ذهن مخاطب را بسیار درگیر کند. دریافت کادوهایگرانبها بر اعتبار شرکت می‌افزاید.

هدیه تبلیغاتی می‌تواند به روز و خاص ترین لوازمی باشد که مخاطب به آن نیازمند است. ست رومیزی یکی از بهترین ایده ها برای مدایران است که عل...