جستجو
Filters
شماره تماس: 47764 - 021
Close

روانشناسی فروش حرفه ای در بازار ایران اثر دکتر روح الله هادوی نیا - مقدمه

روانشناسی فروش حرفه ای در بازار ایران اثر دکتر روح الله هادوی نیا - مقدمه

اکثر قریب به اتفاق کتاب هایی که در زمینه ی بازاریابی و فروش در ایران موجود است، اغلب ترجمه ی کتب خارجی است و کمتر مشاهده شده است که به مساله فروش از دیدگاه روانشناسی و جنبه های انسانی فرآیند خرید و فروش پرداخته شود.

در اغلب کتاب ها به تکنیک های مرسوم فروش که در کشورهای خارجی استفاده میشود پرداخته اند که اکثرا در بازار ایران کارایی لازم را ندارند و نیاز به تعدیل و تغییر دارند.

درکتاب هایی که توسط متخصصین روانشناسی با گرایش موفقیت در فروش به نگارش درآمده است، کمتر به مطالب تکنیکی و تخصصی بازاریابی و فروش پرداخته شده است اما کتاب روانشناسی فروش حرفه ای در بازار ایران در برگیرنده ی مهارت های تکنیکی بازاریابی با لحاظ کردن عوامل روانشناسی موثر بر آن که متناسب با فرهنگ ایران است، میباشد.

 این کتاب به صورت مختصر و مفید،‌ به زبانی بسیار ساده به اصل مطلب پرداخته است و تکنیک های موفقیت در فروش حرفه ای را به گونه ای ارائه مینماید که برای هر خواننده ای قابل استفاده باشد.

چه چیزی این کتاب را از کتاب های دیگر متمایز میکند؟

1. رمز هایی را فاش میکند که فروش را آسان میکند.

2. مطالب کتاب به گونه ای است که به یکدیگر وابسته نیستند و به کار گیری هر کدام از آنها به تنهایی میتواند زندگی کاری و حرفه ای شما را متحول کند.

3. عمل به هر پاراگراف از این کتاب شما را در عرصه ی فروشندگی به یک انسان دیگری تبدیل خواهد کرد.

4. مطالب و راهکار های این کتاب مطالبی نیست که پای تخته کلاس دانشگاه گفته شده باشد وفقط جنبه ی تئوریک داشته باشد.

5. این کتاب به ۲ بخش درونی (جنبه های روانشناسی و ذهنی فروش) و انسانی فروش (تکنیک ها و راهکار هایی که منجر به فروش میشوند) میپردازد.

6. روش هایی به شما یاد میدهد که نقاط ضعف خود را شناسایی و بر آنها غلبه میکنید.

7. با ارائه ی مثالها و روش های فروش موفق و اثبات شده اعتماد به نفس شمارا زیاد میکند.

نکته:‌ تکنیک ها و مهارت های فنی یک فروشنده نیست که مشتری را متقاعد میکند تا خرید کند بلکه این شخصیت فروشنده است که مشتری را جذب میکند و تلاش فروش را به سرانجام میرساند. به عبارتی مشتریان قبل از اینکه کالای شمارا بخرند ابتدا شخصیت شما را میخرند و سپس کالای شمارا.


و در آخر شما در این کتاب مطالب تکنیکی و تخصصی بازاریابی و فروش در بازار ایران که از تجربه ی چندین و چند ساله ی شخصی موفق در این عرصه که از طریق کار کردن، آزمودن ایده ها و نظرات اساتید خارجی و داخلی بدست آمده است را مطالعه خواهید کرد.مقاله بعد

انصراف از نظر