این هنر، پارینه است
جستجو
Filters
شماره تماس: 47764 - 021
Close

شرایط ضمانت محصولات

1. خدمات گارانتی :


کلیه محصولات کهن چرم به استثناء کفش (که شامل 6 ماه ضمانت می باشد) با ارئه کارت ضمانت شامل 2 سال ضمانت تعمیر رایگان می باشد.از مشتریان گرامی تقاضا می شود در نگهداری کارت ضمانت کوشا باشند، ارائه خدمات گارانتی صرفاٌ با ارائه  کارت  گارانتی امکان پذیر خواهد بود. 
شرکت کهن چرم متعهد است بدون سوال و رایگان نسبت به رفع عیب، اقدام نماید.

موارد زیر شامل گارانتی می باشد:


شکسته شدن قفل، دسته و جا دسته ، پاره شدن بند ، خراب شدن زیپ و سر زیپ ، شکافته شدن دوخت، شکسته شدن یا جدا شدن زیره کفش

و همچنین موارد ذیل شامل گارانتی نمی باشد:


- سوختگی، پارگی، تغییر رنگ، رنگ رفتگی ،تغییر شکل ظاهری، لکه چربی و جوهر، مواد شیمیایی تماس مستقیم با آب و استفاده نادرست از کالا به تشخیص کارشناسان شرکت شامل گارانتی نمی باشد.

- زیره های کفش رسمی و کلاسیک فقط مناسب برای راه رفتن بر روی کاشی، سرامیک و آسفالت خیابان می باشد و به هیچ وجه مناسب جاهای خاک، گل و شن و سنگ نمی باشد. در صورت عدم رعایت از گارانتی خارج می شود.

- از تماس مستقیم محصولات با آب و شستن آن و استفاده از مواد شیمیایی از قبیل الکل و ... برای پاک کردن آن به شدت پرهیز نمایید.

گارانتی
2. خدمات پس از فروش:


  محصولات کهن چرم به غیراز کفش پس از مدت اتمام گارانتی تا زمانیکه کالا مصرف میشود، با توجه به راهنمایی های زیر و ضوابط مربوطه مسئول خدمات پس از فروش (تعمیرات با اخذ هزینه) می باشد.
 کالاهای تهیه شده از چرم پولاپ و روستیک (چرمی که دباغی آن با مواد کاملاٌ گیاهی صورت گرفته است) به دلیل ماهیت رنگرزی، امکان فینیش مجدد ندارد. این چرم ها از اصالت بالایی برخوردار می باشند و با توجه به اینکه در رنگرزی این چرم ها از رزین استفاده نشده لذا سطح آن ها در مقابل مواد روغنی و چرب آسیب پذیر است لذا لازم است در نگهداری آنها دقت کافی بعمل آید.


در صورت وجود هرگونه سؤال در رابطه با گارانتی و خدمات پس از فروش، لطفاً با شماره تلفن های 47764-021 تماس حاصل فرمایید.