این هنر، پارینه است
شماره تماس: 47764 - 021
Close

رویه های بازگرداندن کالا

return product

اولین هدف فروشگاه اینترنتی پارینه چرم خشنود نمودن شما هم وطن عزیزی است که برای خرید خود سایت پارینه چرم را را انتخاب کرده اید در این راستا، برای آسودگی خاطر شما از خرید آنلاین، «کالای فروخته شده تا 15 روز با احترام پس گرفته می شود»

شرایط باز گرداندن کالا


استفاده از 15 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 1. کالا باید در شرایط اولیه خودش باشد و هیچگونه استفاده از آن نشده باشد.

 2.  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه پارینه چرم بازگردانده شود. بنابراین لازم است که کارتن و جعبه اصلی محصول تا پایان 15 روز مهلت استفاده نگهداری شود.

 3. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).

 4.  دقت داشته باشید وجود هر گونه بوی عطر و ادکلن و سایر خوشبو کننده ها و آثار ژل و اسپری های ضد تعریق در محصول به منزله استفاده از آن تلقی شده و به هیچ وجه تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

 5.  دقت داشته باشید وجود هر گونه لک یا آثار جوهر، لوازم آرایشی و بهداشتی بر روی محصول به منزله استفاده از آن تلقی شده و تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

 6.  از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هنگام دریافت کالا، حتما موارد زیر را رعایت فرمایید

 1. در صورت وجود مغایرت در مواردی مانند مدل، رنگ و گارانتی درج شده در سفارش، از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت را به دفتر مرکزی پارینه چرم به شماره 47764-021 اطلاع دهید تا مشکل در سیستم ثبت شده و هماهنگی لازم جهت فرستادن کالا به دفتر مرکزی انجام شود.

 2.  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی سالم نگهداری شود و از دور انداختن آن جداً خودداری شود زیرا مرجوع نمودن کالا فقط با بسته بندی تحویل داده شده امکان پذیر است.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود، به پارینه چرم بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

 1. آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به دفتر مرکزی پارینه چرم اطلاع داده شود.

 2. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به پوشاک و کفش

 1. کفش هایی که در زیر کف آن ها خراشیدگی، ساییدگی، خط و خش ایجاد شود به هیچ وجه تعویض یا پس گرفته نخواهد شد. به هنگام امتحان سایز کفش ، حتما بر روی موکت و فرش این کار را انجام دهید و توجه داشته باشید، قرار گرفتن کفی کفش بر روی سطوح سخت از قبیل سنگ، موزاییک، سرامیک و آسفالت خیابان در زیر کفش ها خط و خش و ساییدگی ایجاد می کند.

garantee

مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی

 1. اصل فاکتور خرید

 2. اصل کارت گارانتی

 3. جعبه محصول

کالا را چطور ارسال کنید؟

 1. لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید.

 2. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پشتیبانی پارینه چرم، جداً خودداری کنید.

 3. برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.

 4. اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

 5. در صورتی که ساکن شهرستان هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

 6. اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با پارینه چرم تماس بگیرید.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 1. در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط کارشناسان پارینه چرم حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور امکان ارسال کالای جایگزین وجود دارد ( در صورتی که موجود باشد) در غیر این صورت وجه سفارش عودت داده خواهد شد.

 2. اگر در زمان رسیدگی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ پارینه چرم بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت میکند و برای کالای ارزان‌تر، پارینه چرم تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

money

استرداد وجه کالاهای مرجوع شده:

 1. سفارشاتی که قبل از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 2 ال 5 روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

 2. سفارشاتی که بعد از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 5 الی 10 روز کاری پس از مرجوع نمودن کالا به حساب خریدار واریز خواهد شد.