این هنر، پارینه است
جستجو
Filters
شماره تماس: 47764 - 021
Close

رویه های باز گرداندن کالا

اولین هدف فروشگاه اینترنتی کهن چرم پویا خشنود نمودن شما هم وطن عزیزی است که برای خرید خود سایت کهن چرم پویا را را انتخاب کرده اید در این راستا، برای آسودگی خاطر شما از خرید آنلاین، فروشگاه کهن چرم پویا، کالای فروخته شده را ظرف 15 روز از تاریخ تحویل با احترام پس گرفته میشود.

شرایط باز گرداندن کالا

1-استفاده از 15 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
1-کالا باید در شرایط اولیه خودش باشد و هیچگونه استفاده از آن نشده باشد.
2-لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 15 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور انداختن آن جداً خودداری شود.
3-استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه کهن چرم پویا بازگردانده شود.
4-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
5-دقت داشته باشید وجود هر گونه بوی عطر و ادکلن و سایر خوشبو کننده ها و آثار ژل و اسپری های ضد تعریق در لباس ها به منزله استفاده از آن تلقی شده و به هیچ وجه تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.
6-دقت داشته باشید وجود هر گونه لک یا آثار جوهر، لوازم آرایشی و بهداشتی بر روی لباس ها به منزله استفاده از آن تلقی شده و تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.
7-از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
2-هنگام دریافت کالا، چه موارد ی را باید رعایت فرمایید
1-در صورت وجود مغایرت در مواردی مانند مدل، رنگ و گارانتی درج شده در سفارش، از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت را به شرکت کهن چرم پویا اطلاع دهید تا مشکل در سیستم ثبت شده و هماهنگی لازم جهت فرستادن کالا به دفتر مرکزی انجام شود.
2- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی سالم نگهداری شود و از دور انداختن آن جداً خودداری شود زیرا مرجوع نمودن کالا فقط با بسته بندی تحویل داده شده امکان پذیر است.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود، به شرکت کهن چرم پویا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
3-اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد
1-آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به شرکت کهن چرم پویا اطلاع داده شود.
2-در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید.
4-ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به پوشاک و کفش
1-کفش هایی که در زیر کف آنها خراشیدگی، ساییدگی، خط و خش ایجاد شود به هیچ وجه تعویض یا پس گرفته نخواهد شد. به هنگام امتحان سایز کفش ، حتما بر روی موکت و فرش این کار را انجام دهید و توجه داشته باشید، قرار گرفتن کفی کفش بر روی سطوح سخت از قبیل سنگ، موزاییک، سرامیک و آسفالت خیابان در زیر کفش ها خط و خش و ساییدگی ایجاد می کند.
2-به دلیل رعایت نکات بهداشتی و شخصی ، این گروه شامل مهلت تست 7روزه نیستند. بنابراین برای استفاده از گارانتی یا تعویض سایز می توانید در اولین فرصت و حداکثر تا 6 ساعت پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به کهن چرم پویا اطلاع دهید.
5- مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی
1-اصل فاکتور خرید
2-اصل کارت گارانتی
3-جعبه محصول
6-کالا را چطور ارسال کنید؟
1-لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید.
2-از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پشتیبانی شرکت کهن چرم پویا، جداً خودداری کنید.
3-برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
4-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
5-اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
6-در صورتی که ساکن شهرستان هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
7-اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با کهن چرم پویا تماس بگیرید.
8-از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
7-پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟
1-در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط کارشناسان کهن چرم پویا حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور امکان ارسال کالای جایگزین وجود دارد ( در صورتی که موجود باشد) در غیر این صورت وجه سفارش عودت داده خواهد شد.
2-اگر در زمان رسیدگی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ کهن چرم پویا بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت میکند و برای کالای ارزان‌تر، کهن چرم پویا تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
8-استرداد وجه کالاهای مرجوع شده
1-سفارشاتی که قبل از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 2 الی 5 روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.
2-سفارشاتی که بعد از ارسال کالا کنسل شده باشد طی 5 الی 10 روز کاری پس از مرجوع نمودن کالا به حساب خریدار واریز خواهد شد.