هنر ایرانی، کیفیت جهانی
جستجو
Filters
شماره تماس: 47764 - 021
Close

آینه چرم مدل LM34-2

ابعاد: 1×9×9 سانتی متر


آسوده خاطر خرید کنید. کالای فروخته شده تا 15 روز با احترام پس گرفته می‌شود.
هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده پارینه می‌باشد.
*
1,131,000 ریال
قیمت شما: 904,800 ریال
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوع محصولآینه چرم
مناسب برایخانم ها
قابل شستشوخیر
بررسی و نظر خود را بنویسید
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
*
*
بد
عالی
*
*
*
مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نوع محصولآینه چرم
مناسب برایخانم ها
قابل شستشوخیر
Blog posts about this product
چگونه عزیزانمان را با ست چرم سورپرایز کنیم؟

هدیه دادن و هدیه گرفتن بخش مهمی از فرهنگ و روابط میان ما با دوستان، خانواده، همسر، آشنایان و غیره را تشکیل می دهد، که نیاز به کمی خلاقیت و کمی فکر دقیق دارد. در حقیقت پیدا کردن یک هدیه خوش رنگ و لعاب در کنار معنادار بودن و کاربردی بودن آن هدف اصلی هر شخصی است، که برای خوشحال کردن یا سورپرایز کردن طرف مقابل خود برنامه ریزی می کند.

ما در این مطلب قصد داریم ست چرم را به شما معرفی کنیم. البته ست چرم فقط یک گزینه مخصوص برای آقایان یا خانم ها نیست و شما می توانید چندین گزینه را بررسی کرده و به دلخواه یک مورد را انتخاب کنید. در وهله اول باید هدف خود را از خریدن این نوع هدیه ها مشخص کنید، تا در نهایت بتوانید روحیات و نیازهای شخص مورد نظر را هم برای داشتن چنین هدیه ای در نظر بگیرید.


کدام رنگ برای ست هدیه چرم مناسب تر است؟


پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید ست هدیه چرم (Leather Gift Set)رنگ آن را نیز مد نظر قرار دهید. سن و سال شخص مقابل فارغ از خانم یا آقا بودن در وهله اول بسیار اهمیت دارد.

اما در عین حال ست های چرم با رنگ روشن تر نسبت به مشکی یا قهوه ای تیره می توانند جذابیت هدیه را در نگاه اول بالاتر برده و به نوعی برعکس هدیه های مرسوم در بازار خاص و ویژه به نظر برسند. البته باز هم تاکید بر این است که سلیقه خودتان را هدف قرار دهید.


هدف از خرید ست چرمی مردانه چیست؟


اکثر آقایان دوست دارند هدیه ای کاربردی دریافت کنند و به قول معروف برعکس خانم ها کلیات را در نظر می گیرند. اگر همسرتان، برادر، یا پدرتان به کیف پول یا کمربند نیاز دارد، بهتر است یک ست چرم مردانه برای او تهیه کنید.

خرید هر کدام از این موارد به صورت جداگانه اولاً پرداخت هزینه بیشتر و بالاتر را در پی دارد و دوما پیدا کردن کمربند، کیف دستی، کیف پول و غیره به شکل یکسان، هم رنگ و با کیفیت مناسب به قدری سخت است که عمده افراد را به یکی دو گزینه به تنهایی راضی می کند.

ست هدیه تبلیغاتی
اما پیشنهاد ما به شما خرید ست چرم مردانه به عنوان هدیه است، که هم هزینه پرداختی برای آن، یکجا و مقرون به صرفه می باشد و اینکه طراحی و ظاهر هر یک از موارد نامبرده یکسان و یک شکل است. ست چرم طبیعی مردانه پارینه چرم در رنگ های مختلف با بسته بندی شیک و امروزی یک هدیه کاربردی و به قول معروف سنگین و رنگین به حساب می آید.


ست چرمی ماه تولد چیست؟


اگر فکر می کنید که خرید کمربند و کیف دستی فارغ از نیاز های شخص مورد نظر است جای نگرانی نیست. ست چرم هدیه طرح تولد گزینه بعدی پیشنهادی ما برای سورپرایز عزیزانتان است. این ست های هدیه چرمی یا شامل دستبند ماه تولد و کیف پول می باشد. اگر این گزینه نیز مد نظرتان نبود، خرید یک ست هدیه چرم طرح تولد پارینه شامل دیوان حافظ نفیس، کمربند و دستبند، یا دیوان حافظ به همراه دستبند و کیف پول میتواند گزینه خوبی باشد. اما چرا؟

هدایای تبلیغاتی
هدیه دادن کتاب برای آن دسته از آقایانی که اهل کتاب خواندن و شعر هستند بسیار مهم است. همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره شد شما می بایست اول علایق و روحیات شخص مورد نظر را در نظر بگیرید و سپس براساس کاربردی بودن و مورد نیاز بودن هدیه ست چرم مورد نظرتان را از پارینه چرم تهیه نمایید. شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر می توانید به بخش ست چرم مردانه سایت مراجعه نمایید.برای خانم ها کدام ست چرم مناسب تر است؟


خرید ست چرم برای خانم ها نیز شاید به اندازه آقایان از لحاظ کاربردی بودن و مفید بودن مرکز توجه نباشد اما معنادار بودن و حساب شده بودن خرید آن موضوع مهمی به شمار می آید. از آن جایی که خانم ها خصوصاً به جزئیات اهمیت می دهند خرید کردن و هدیه دادن به آنها نیز باید به همین اندازه متمرکز و فکر شده باشد. اما چه نوع هدیه ای؟
پارینه چرم در بخش ست چرم زنانه گزینه های متعددی برای پیشنهاد به شما ارائه کرده است و ممکن است در وهله اول برای خرید آنها کمی سردرگم شوید. انتخاب رنگ مورد نظر برای خرید هر ست چرم زنانه در ابتدا به سلیقه شخص مقابل وابسته است اما برای انتخاب بهترین گزینه شما می توانید کیف های مختلف موجود در هر ست را مد نظر قرار دهید. اکثر ست چرم ها دارای کیف پول و کیف دوشی هستند. مانند ست چرم زنانه M14 که با طراحی و چیدمان حساب شده به عنوان یک هدیه خاص به حساب می آید.

هدیه تبلیغاتی

اگر به عنوان یک پدر و مادر، می خواهید دخترتان را خوشحال کنید نیز می توانید به سراغ ست هدیه روز دختر بروید. این ست چرم ها هم دارای ویژگی دخترانه هستند و هم اجزای آن، بسیار روانشناسانه کنار هم چیده شده اند. البته نباید فراموش کنید که، مانند ست چرم مردانه، در بخش ست های زنانه چرم نیز گزینه هایی مختص با طرح تولد وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید.

هر کدام از کیف های موجود در ست چرم زنانه دارای رنگ بندی خاص و طراحی شیک و مدرنی هستند که استفاده و حمل و نقل آن ها را آسانتر کرده است.

هدیه تبلیغاتی

با اینکه به همراه داشتن یک آینه زیبا و کوچک داخل کیف هر خانمی مانند یک گزینه مهم و حیاتی قلمداد می شود؛ شما می توانید به جز هدف قرار دادن بهترین کیف از نظر سلیقه شخصی خودتان، ست چرم زنانه ای که دارای آینه می باشد را نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید که معنا دار بودن و گزینشی بودن این هدیه ها از بزرگی یا کوچک بودنشان مهم تر است.


اصلاً چرا ست های پارینه چرم را انتخاب کنیم؟


پارینه چرم محدودیت های مرتبط با ارائه رنگ های تیپیکال و عادی را کنار زده و برای تولیدات محصولات زنانه و مردانه در قالب ست چرم توانسته است، اکثریت مدل ها و رنگ های جدید و خاص را در اختیار کاربران گرامی خود قرار دهد. پس اگر به خرید یک هدیه نفیس و زیبا فکر می کنید می توانید بدون فوت وقت یکی از گزینه های نامبرده را انتخاب نموده و مطمئن باشید که هدیه مورد نظر تا سالهای سال کاربری خود را حفظ خواهد کرد.